Sparkpost email (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Input format
fa: قالب ورودی

en: Send
fa: ارسال

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: From name
fa: نام فرستنده

en: From address
fa: آدرس فرستنده

en: About
fa: درباره
