Sparkpost email (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Input format
gl: Formato de entrada

en: Send
gl: Enviar

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Debug
gl: Depuración

en: From name
gl: Nome do remitente

en: Email options
gl: Opcións de correo electrónico

en: About
gl: Información

en: Sender name
gl: Nome do remitente

en: Sender email
gl: Correo electrónico do remitente

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
