Sparkpost email (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Subject
gu: વિષય

en: Send
gu: મોકલો

en: About
gu: વિશે

en: Sender name
gu: મોકલનારનુ નામ

en: Sender email
gu: મોકલનાર્નું ઈ-મેઈલ
