Sparkpost email (8.x-2.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Input format
bg: Филтриращ формат

en: Send
bg: Изпрати

en: Recipient
bg: Получател

en: From address
bg: Изходящ адрес
