Sparkpost email (8.x-2.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Input format
ro: Format de intrare

en: API Key
ro: Cheie API

en: Send
ro: Trimite

en: Recipient
ro: Destinatar

en: About
ro: Despre

en: Sender name
ro: Numele expeditorului

en: Sender email
ro: Adresa de email a expeditorului

en: -- Select --
ro: -- Selectează --

en: Minimum time
ro: Timp minim
