Sparkpost email (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Input format
uk: Формат вводу

en: Send
uk: Надіслати

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Debug
uk: Зневадження

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: From address
uk: Адреса відправника

en: Email options
uk: Параметри електронної пошти

en: About
uk: Про модуль

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Sender name
uk: Ім’я відправника

en: Sender email
uk: Електронна адреса відправника

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --
