Sparkpost email (8.x-2.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Input format
cy: Ffurf mewnbwn

en: Send
cy: Anfon

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: From name
cy: Gan enw

en: From address
cy: Gan gyfeiriad
