Sparkpost email (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Send
et: Saada

en: Recipient
et: Adressaat

en: Debug
et: Siluma

en: About
et: Programmist

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: Sender email
et: Saatja e-post

en: -- Select --
et: -- Vali --
