Sparkpost email (8.x-2.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Input format
fi: Syöttömuoto

en: Send
fi: Lähetä

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Debug
fi: Debuggaa

en: From name
fi: Lähettäjältä

en: From address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Email options
fi: Sähköpostiasetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Sender name
fi: Lähettäjän nimi

en: Sender email
fi: Lähettäjän sähköposti

en: -- Select --
fi: -- Valitse --
