Sparkpost email (8.x-2.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Send
ku: بینێره‌

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: About
ku: دەربارە
