Sparkpost email (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Input format
lv: Ievades formāts

en: Send
lv: Sūtīt

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Email options
lv: Epasta iestatījumi

en: About
lv: Par

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
