Sparkpost email (8.x-2.2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: Input format
oc: Format d'entrada

en: Send
oc: Mandar

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Debug
oc: Depuracion

en: About
oc: A prepaus

en: Debug mode
oc: Mòde debug
