SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha10) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: value
kk: мағына

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: Custom
kk: Өзгертпелі
