SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha12) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: value
si: අගය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම
