SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha12) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: value
ug: قىممىتى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Target
ug: ئوبيېكت
