SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha13) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: value
te: విలువ

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Date
te: తేదీ

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Time
te: సమయం

en: Integer
te: పూర్ణసంఖ్య

en: Info
te: సమాచారం
