SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha16) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Time
ast: Hora

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Integer
ast: Enteru
