SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha16) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Time
bn: সময়
