SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha16) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: value
sk: hodnota

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Time
sk: Čas

en: Custom
sk: Vlastná

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Column
sk: Stĺpec

en: Target
sk: Cieľ

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Literal
sk: Doslovné

en: Datetime
sk: Dátum a čas

en: Entity types
sk: Typy entít
