SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha16) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: Custom
sq: E personalizuar
