SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha17) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: value
fi: arvo

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Time
fi: Aika

en: Custom
fi: Oma

en: Integer
fi: Kokonaisluku

en: Info
fi: Tieto

en: Decimal
fi: Desimaali

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Column
fi: Palsta

en: Target
fi: Kohde

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Boolean
fi: Totuusarvo

en: Resource
fi: Resurssi

en: Query type
fi: Kyselyn tyyppi

en: Entity types
fi: Entiteettityypit

en: Number of values is required.
fi: Arvojen lukumäärä on pakollinen.
