SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha18) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: value
ca: valor

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Time
ca: Hora

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Integer
ca: Enter

en: Mapping
ca: Associacions

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: Any
ca: Qualsevol

en: Column
ca: Columna

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Boolean
ca: Booleà

en: Resource
ca: Recurs

en: Connection
ca: Connexió

en: Query type
ca: Tipus de consulta

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats
