SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: value
fil: halaga

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan
