SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: value
gl: valor

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Time
gl: Hora

en: Custom
gl: Personalizado

en: Integer
gl: Enteiro

en: Info
gl: Información

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Any
gl: Calquera

en: Column
gl: Columna

en: Target
gl: Destino

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Boolean
gl: Booleano

en: Query type
gl: Tipo de consulta
