SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: value
lt: reikšmė

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: Custom
lt: Savitas

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Info
lt: Informacija

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Any
lt: Bet kuris

en: Column
lt: Stulpelis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Boolean
lt: Loginis
