SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: value
mn: утга

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг
