SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: value
ro: valoare

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Time
ro: Ora

en: Custom
ro: Personalizat

en: Integer
ro: Număr întreg

en: Info
ro: Informație

en: Decimal
ro: Zecimal

en: Mapping
ro: Mapare

en: Any
ro: Orice

en: Column
ro: Coloană

en: Target
ro: Țintă

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Resource
ro: Resursă

en: Query type
ro: TIpul interogării

en: Datetime
ro: DataTimp

en: Entity types
ro: Tipuri de entități

en: Number of values is required.
ro: Numărul de valori este necesar.
