SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: value
is: gildi

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Time
is: Tími

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Integer
is: Heiltala

en: Column
is: Dálkur
