SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Time
ka: დრო

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: Info
ka: ინფო
