SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: value
th: ค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Time
th: เวลา

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Integer
th: จำนวนเต็ม

en: Info
th: ข้อมูล

en: Decimal
th: ตัวเลข

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: Boolean
th: บูลีน
