SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Date
sr: Датум

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: ID
sr: ИД

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Entity type
sr: Тип ентитета
