SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha5) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Time
my: အချိန်

en: Info
my: အချက်အလက်
