SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha6) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: value
km: តម្លៃ

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Any
km: ណា​មួយ

en: Boolean
km: ប៊ូលីន
