SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha7) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: value
ml: മൂല്യം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Time
ml: സമയം

en: Integer
ml: പൂര്‍ണ്ണസംഖ്യ

en: Info
ml: വിവരം

en: Mapping
ml: മാപ്പിംഗ്

en: Boolean
ml: ബൂളിയന്‍
