SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha9) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Date
cy: Dyddiad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Time
cy: Amser

en: Custom
cy: Addasu

en: Column
cy: Colofn
