SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha9) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: value
et: väärtus

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Time
et: Aeg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Integer
et: Täisarv

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Column
et: Tulp

en: Target
et: Siht

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Resource
et: Ressurss

en: Query type
et: Päringu tüüp

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Number of values is required.
et: Väärtuste arvu määramine on kohustuslik.
