SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha19) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон
