SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha19) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: value
vi: giá trị

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: Time
vi: Thời gian

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Integer
vi: Số nguyên

en: Graphs
vi: Đồ thị

en: Info
vi: Thông tin

en: Decimal
vi: Thập phân

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: Any
vi: Bất kỳ

en: Column
vi: Cột

en: Boolean
vi: Kiểu Bool

en: Resource
vi: Tài nguyên

en: Connection
vi: Kết nối

en: Literal
vi: Nghĩa đen
