SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ
