SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: value
af: waarde

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Time
af: Tyd
