SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Time
eo: Tempo

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra

en: Integer
eo: Entjero

en: Mapping
eo: Mapigo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Boolean
eo: Bulea valoro
