SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: value
nl: waarde

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Time
nl: Tijd

en: Custom
nl: Aangepast

en: Integer
nl: Geheel getal

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: Any
nl: Elke

en: Column
nl: Kolom

en: Target
nl: Doel

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Predicate
nl: Predikaat

en: Resource
nl: Bron

en: Connection
nl: Verbinding

en: Query type
nl: Type zoekopdracht

en: Datetime
nl: Datumtijd

en: Entity types
nl: Entiteitstypen

en: Number of values is required.
nl: Aantal waarden is verplicht.

en: placeholder
nl: plaatshouder
