SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: value
cs: hodnota

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Time
cs: Čas

en: Custom
cs: Vlastní

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Decimal
cs: Desetinné číslo

en: Mapping
cs: Mapování

en: Any
cs: Libovolný

en: Column
cs: Sloupec

en: Target
cs: Cíl

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)

en: Query type
cs: Typ dotazu

en: Datetime
cs: Datum a čas

en: Entity types
cs: Typy entit

en: Value format
cs: Formát hodnoty
