SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Time
ta: நேரம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
