SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Time
bg: Време

en: Custom
bg: Персонализиран
