SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha7) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Time
jv: Wektu

en: Custom
jv: Kostum

en: Decimal
jv: Desimal

en: Any
jv: Sembarang
