SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha8) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
