SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha8) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Info
ps: مالومات

en: Any
ps: هر

en: Column
ps: ستن

en: Target
ps: موخه

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)
