SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha8) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: value
sl: vrednost

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Integer
sl: Celo število

en: Info
sl: Podatki

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Any
sl: Katerokoli

en: Boolean
sl: Logična vrednost
