SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha9) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Integer
az: Tam

en: Info
az: Məlumat

en: Decimal
az: Onluq

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: Column
az: Sütun

en: Target
az: Hədəf

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Boolean
az: Məntiq
